*** Zebra TLP 2844 Barkod Yazıcı 165 € + Kdv kısa bir süreliğine **** 20x40 5'li termal etiket 5000'li sadece 5 TL Kdv dahil **** Ribbon sadece 6 TL + Kdv
Spor ve replika arasında yeni bir ortaklık TAG Heuer markasını izliyor

Aralık başında TAG Heuer'ın CEO'su ve LVMH grubunun İzleme ve Takı Bölüm Başkanı Jean-Claude Biver, La Chaux-de-Fonds marka küresel kayak yürüyüşü yarışında rol alacağını ilan etti. Her iki yılda bir İsviçre ordusu tarafından düzenlenen Patrouille des Glaciers. Bu durumda, TAG Heuer kopyası resmi olarak sayman oldu ve yarışın seyrini izledi. Ayrıca, bu marka, 19 Nisan-22 Haziran 2016 tarihleri ​​arasında mevcut olan zorlu yarışın bir sonraki baskısının başlatılması olayında gösterilecek. Fabrice Favero, Patrouille des Glaciers'ı (Örgütlenme Teşvik ve Soutien de la Patrouille des Glaciers) teşvik etmek ve desteklemek için Derneğin Başkanı Patrouille des Glaciers yarışının heyecan, takım çalışması ruhu ile mükemmel şekilde eşleştiğini söyledi. ve kendine aşkın dağlarda, harika global spor sunumunu teknik yaratımla zahmetsizce karıştıran belirgin global TAG Heuer izle markasıyla. Şüphesiz, olayın olaydaki askeri katılımcılara göre bir başarı olduğu ortaya çıktı. Yemeğe gelince, Jean-Claude Biver kalbinde peynir için kişisel bir yere sahiptir. Valais çayırlarından inee edilen 86 inekten süt üreterek yılda beş ton peynir üretilir. Jean-Claude Biver'ın gelenek haline gelen saatçi etkinlikleri sırasında Patrouille des Glaciers'le ortaklığın ilan edilmesi için kendi peynir tekerinden birine geldi. Max Contesse ve Fabrice Favero'nun, iyi bir bıçağın yokluğunda biraz zor olmasına rağmen resmi peynir kesme töreni, iyi niyetli bir ortamda gerçekleşti ve ürünü tadabilmeniz için hemen bir şans geldi.

Bu yeni ortaklığa uygun bir şekilde konsantre olma niyetiyle, imalat, Patrouille'ye özel bir saat yarattı: TAG Heuer Formula 1 Edition Speciale Patrouille de Glaciers kopyası. Mart 2017'den itibaren 200 parçalık sınırlı bir seri ile piyasaya sunulacak. Alp yarışı, bu yıl İsviçre sporcularına katılan bir Çin devriyesi ile birlikte, aynı zamanda küresel itirazı olan bir İsviçre spor karakteridir. Buna göre, Jean-Claude Biver, "Patrouille des Glaciers, İsviçre'nin en efsanevi yarışlarından biridir" dedi. İsviçre Ordusu'nun kopyası TAG Heuer'i iş arkadaşı olarak seçtiğinden gurur duyuyorum. en dinamik biçimde yarışın: sadece sponsoru olarak değil, yarışa katılacak ve Alplerimizde dağcılık yapmayı keşfeden dört Çinli yarışmacının devriye katılımını yöneterek, etkinliğin global profilini yükseltmek için destek vererek. "

Kendi başarısının kurbanı, bu yıl yarış bir kez daha mevcut yer sayısından daha fazla kayıt aldı. Beraberlikten sonra, 1 625 devriye yarışması için kabul edildi ve böylece yerinde olmayan yaklaşık 900 sporcu bırakıldı ve bekleme listesi örgütsel nedenlerle ortadan kaldırıldığı için 2018'de askeri yarışa girmek için sabırla beklemek zorunda kaldı. Patrouille des Glaciers komutanı Albay Max Contesse, "Devriye gezilerinin yarısı İsviçreli askeri üyeler, rehberler ve küresel silahlı kuvvetlerden oluşuyor" dedi.

 

Ana Sayfa - Hakkımızda - İletişim - replika saat rolex - Lamine Termal - Kuşe Etiket - Terazi Etiketi - replika saat omega - PP Opak Etiket - replika saat - Laser Etiket - Chaussures Nike Pas Cher - links - Metalize Etiket - Hastane Etiketi - replika saat seiko - Karton Etiket - İndirim Etiketleri - Ürün Etiketleri - Rulo Kağıtlar - Yazar Kasa Ruloları - Baskılı Barkod Etiketi - Hastane Etiketleri - Barkod Numarası Alma - Barkod Etiket Tasarımı - Teknik Servis - Kuruluş İşlemleri -


WWW.URUNETİKLERİ.COM SİTESİ NO-BEL NOKTA BELLEK BİLİŞİM TUR. İNŞ. LTD.ŞTİ FİRASINA AİTTİR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.